Publikováno 8. 6. 2017
NHL Měl by zůstat

Jágrova budoucnost v NHL? Prý už jen stačí podepsat smlouvu!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Dlouho bylo ticho po pěšině. O budoucnosti Jaromíra Jágra se teď nějaký čas nemluvilo. Česká legenda měla smlouvu s Floridou pouze do konce letošní sezony. Hovořilo se o prodloužení kontraktu s Panthers i možných alternativách přestupu, mezi kterými se jevil nejreálněji přesun do kádru nováčka NHL, tedy do Vegas Golden Knights. Podle některých zahraničních médií je však jasno.

Web CBS Miami a některé další servery v zahraničí přichází se zprávou, že Jágr zůstane na Floridě, že už jen stačí podepsat smlouvu, která je pro českou legendu připravena. Ta však nebude podepsána dříve, než 21. června. Tím by totiž hrozilo pro Floridu i Jágra riziko, že si osmašedesátku vybere v rozšířeném draftu nováček Vegas Golden Knights (ten si totiž bude vybírat nechráněné hráče z ostatních klubů NHL - nebyla by záruka, že by byl Jágr mezi nimi). 

 


Jágr navíc po dlouhé době zveřejnil také fotku na svém instagramu. "Už 5 dní čekám na sluníčko a ono jen prší a prší a prší. Kdyby jsem byl na Kladně, tak se nedivím, ale na Floridě," napsal ke snímku. Tím tak trochu odhalil, že svůj čas tráví na Floridě, kde se mu evidentně líbí. Normálně už by asi přiletěl do Čech, takhle ho však něco drží na jinak prosluněném místě.

 


Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram Jaromír Jágr

 

I to je malá indicie k tomu, že by mohl čekat na podepsání smlouvy a až pak odcestovat do České republiky. Už dříve jsme vás nechali hlasovat o tom, co si myslíte o budoucnosti Jágra. Na výsledky ankety se můžete podívat níže a nebo také dál hlasovat.

 

Anketa

Kde podle vás bude příští rok hrát Jaromír Jágr?

Hlasovalo 1748 lidí.

lju TN.cz