Publikováno 14. 2. 2018
hokej WSM liga

Jágr znovu nebodoval, jeho Rytíři však vybrakovali Slavii

Jaromír Jágr

Hokejový velikán Jaromír Jágr má za sebou už čtvrtý zápas po návratu do Kladna a podruhé za sebou se bodově neprosadil. Tentokrát měl však po závěrečném hvizdu důvod k radosti, neboť jeho Rytíři otočili duel na ledě Slavie a zvítězili 2:1.

Jágr nastoupil ve vršovickém Edenu pouhý jeden den před svými 46. narozeninami, k nimž mu jeho parťáci nadělili dva body.

Souboj před zoufale vyprodaným hledištěm se přitom pro Kladenské opět nevyvíjel dobře. Po trefě Zdeňka Doležala záhy prohrávali 0:1, v závěru to ale vzal na sebe forvard Petr Hořava. Ten pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnal a v prodloužení pak rozhodl o triumfu Středočechů.

Jágr si v utkání připsal tři střely na branku, gól však opět nedal. Největší šanci měl hned v úvodu, kdy ho ale vychytal pozorný gólman Dominik Frodl.