Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 2. 2018
Hokej Dojemná videa

Jágr, Voráček a další: Toto vzkázali vážně zraněnému Petrovi! VIDEO

Petr Křepelka
Zdroj: YouTube.com

V říjnu se stalo mladému českému hokejistovi v nižší německé soutěži vážné zranění. Teprve dvaadvacetiletý Petr Křepelka z týmu Hassfurt Hawks narazil nešťastně hlavou do mantinelu a byl ihned převezen do nemocnice, kde podstoupil operaci. Dlouho ležel v umělém spánku. Od té doby je stále ještě v nemocnici, ale dělá velké pokroky. Prostřednictvím videa ho na dálku podpořil nejen Petrův otec, ale také Jaromír Jágr, Jakub Voráček či Ondřej Pavelec.

Petr Křepelka v polovině října utrpěl zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. I tak dělá velké pokroky. Kladenského odchovance jezdí do německé nemocnice podporovat kamarádi i bývalí spoluhráči. Teď mu na dálku popřáli prostřednictvím videa i hokejové hvězdy. Podívejte se na dojemné vzkazy:

 

 

„Čau Křépo, nikdy bych nevěřil, že hokej ti může přivodit takové zranění, díky kterému budeš tak dlouho ležet na lůžku. Věřím a opakuji. Věřím, že hokej a tvá touha si ho znovu zahrát, tě z toho lůžka dostane. Takže bojuj, ať si spolu můžeme zase zahrát,“ vzkázal Petrovi ve videu Jágr.

 

 

Fanoušci mohou Petra Křepelku podpořit libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100.

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.

lju TN.cz