Reklama
Aktualizováno 19.3. 2017 09:37
JJ68 Ze zákulisí

Jágr přistižen: Takhle nabírá svaly jen on, smí se to v NHL? VIDEO

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram

Před měsícem oslavil Jaromír Jágr 45. narozeniny a mnozí se ptají, jak může v takovém věku stále hrát na takové úrovni a tak dobře. Stále je považován za nejlepší hráče NHL a teď možná sám odhalil, co za tím stojí. Na svém Instagramu zveřejnil video, ve kterém je jasně vidět, jak nabírá rychle a snadno svalovou hmotu. Vězte, že takhle byste to dokázali i vy, kteří nesportujete a ani necvičíte.

Jak znáte Jardu, je v tom pochopitelně notná dávka nadsázky. Jágr své fanoušky na sociálních sítích hlavně baví, než že by je nějak šokoval. Za jeho hokejovou dlouhověkostí jsou roky tvrdé dřiny a důkladné sportovní přípravy. Existovat však tento způsob nabírání svalové hmoty, možná by se z lidí stali kulturisté.

 

 

 

Don't you know, pump it up, you got to pump it up . #msg #flapanthers

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr),

 

 

Je vidět, že Jaromír Jágr neztrácí humor ani v době, kdy se jeho Florida trápí a vidina účasti v play off se jí stále vzdaluje. Do toho Rytíři Kladno, jejichž je Jágr spolumajitelem, prohrává v semifinále druhé nejvyšší soutěže s Jihlavou už 1:3 na zápasy a rovněž jemu se vzdaluje účast v baráži o extraligu.

 

 

Jágr je však ostřílený mazák, který toho ve sportu dokázal, jako málokdo. Možná i proto bere všechny méně příjemné skutečnosti s nadhledem a humorem.

lju TN.cz
Reklama

 

Reklama