Aktualizováno 19.3. 2017 09:37
JJ68 Ze zákulisí

Jágr přistižen: Takhle nabírá svaly jen on, smí se to v NHL? VIDEO

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram

Před měsícem oslavil Jaromír Jágr 45. narozeniny a mnozí se ptají, jak může v takovém věku stále hrát na takové úrovni a tak dobře. Stále je považován za nejlepší hráče NHL a teď možná sám odhalil, co za tím stojí. Na svém Instagramu zveřejnil video, ve kterém je jasně vidět, jak nabírá rychle a snadno svalovou hmotu. Vězte, že takhle byste to dokázali i vy, kteří nesportujete a ani necvičíte.

Jak znáte Jardu, je v tom pochopitelně notná dávka nadsázky. Jágr své fanoušky na sociálních sítích hlavně baví, než že by je nějak šokoval. Za jeho hokejovou dlouhověkostí jsou roky tvrdé dřiny a důkladné sportovní přípravy. Existovat však tento způsob nabírání svalové hmoty, možná by se z lidí stali kulturisté.

 

 

 

Don't you know, pump it up, you got to pump it up . #msg #flapanthers

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr),

 

 

Je vidět, že Jaromír Jágr neztrácí humor ani v době, kdy se jeho Florida trápí a vidina účasti v play off se jí stále vzdaluje. Do toho Rytíři Kladno, jejichž je Jágr spolumajitelem, prohrává v semifinále druhé nejvyšší soutěže s Jihlavou už 1:3 na zápasy a rovněž jemu se vzdaluje účast v baráži o extraligu.

 

 

Jágr je však ostřílený mazák, který toho ve sportu dokázal, jako málokdo. Možná i proto bere všechny méně příjemné skutečnosti s nadhledem a humorem.

lju TN.cz

Diskuze

19.3. | 13:43 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
rika se, ze jarousek take zkousel takhle svym partnerkam zvetsovat (dofukovat) nadra...nekdo by mu mel uz konecne vysvetlit, ze takto se to opravdu, ale opravdu nedela !...nebo ho za chvili opusti i ta soucasna holka od tyce ! )))))))) ...
19.3. | 10:23 roko-lanek
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo to je Jagr?