Aktualizováno 12.10. 2017 10:28
nhl první dojmy

Jágr po prvním zápase: Jsem rád, že to mám konečně za sebou!

Jaromír Jágr
Zdroj: reprofoto

Jaromír Jágr si odbyl premiéru v dresu Calgary Flames na ledě Los Angeles Kings, kde jeho tým nakonec zvítězil v prodloužení 4:3. Jaké byly jeho bezprostřední dojmy po zápase sdělil pro klubovou televizi.

Jágr si premiéru odbyl ve třetí formaci, kde za zápas posbíral 14 minut. Podle vlastních slov ale stále ještě nemá natrénováno tak, jak by si přál a půlroční pauza od zápasů je znát.


 

"Začátek je vždycky strašně důležitý, amy jsme vyhráli. Vždycky ale říkám, že získávat body na začátku sezony je snazší, než na jejím konci. Jsem každopádně rád, že to mám konečně za sebou, musel jsem tři utkání čekat. Teď už to bude jen lepší, v to pevně věřím," prohlásil po zápase v rozhovoru pro klubovu televizi.

Krátce zhodnotil i svojí kondici na které chce pořád pracovat.

"Necítil jsem se moc dobře, nemám natrénováno, můžu se ještě hodně zlepšovat," zhodnotli Jágr svoji výkonnost.

 

"Očekávání mám velká, jinak bych sem nepřestupoval. V týmu máme hodně mladých a skvěle ofenzivně vybavených hráčů. I obránci jsou výteční, umí se hýbat s pukem. Je jen na nás, kam až se dokážeme dostat," ukončil povídání Jágr.

 

Další zápas hraje Calgary v noci ze soboty na neděli a Flames doma přivítají Ottawu.

mm TN.cz

Diskuze

12.10. | 12:56 bobule6
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy už pochopí, že je na hokej starý. 3 zápasy zahřívá lavičku, počtvrté odehraje 14 min a je KO. ;-))) To je očividně jeho poslední sezóna. Za ty požadavky co má už teď ho nikdo nechtěl, po tom co teď předvádí, příští sezónu po něm už ani pes neštěkne a to chtěl hrát až do 50ti ; -D
12.10. | 12:10 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Fak to bylo trapné.
12.10. | 10:48 Tony
2
Náhlasit nevhodný komentář
Copak to má Jágr zapotřebí aby se v NHL takt ztrapňoval.To si honí svoje ego?