Publikováno 11. 7. 2017
NHL Oficiální zpráva

Jágr může zůstat na Floridě, ale ne v NHL. Už tam dostal nabídku!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia/Facebook (koláž TN.cz)

Spekulací už bylo hodně, konečně se však objevila oficiální informace. O Jaromíra Jágra, který je stále bez angažmá, má zájem tým Florida Everblades. Ten hraje nižší ECHL (což je třetí nejvyšší liga v Americe). Klub to potvrdil na svém webu a zdůraznil, že o slavnou osmašedesátku má velký zájem.

Jaromír Jágr měl během pondělí přistát na letišti v Praze, ale novináři na něj nakonec čekali zbytečně, hokejová legenda se v příletové hale neobjevila. V posledních dnech je jeden z nejlepších hokejistů historie vůbec spojen s řadou tajemství a tím největším stále zůstává, jestli bude pokračovat v NHL či nikoliv.

 

 


Za Floridu Panthers hrát nebude, to už potvrdil i samotný klub. Na Floridě však pokračovat možná bude, o jeho služby totiž stojí Florida Everblades, tedy tým z prosluněného města, který však hraje nižší ECHL. To, že o slavného útočníka stojí, potvrdil na svém webu.

 

Jaromír Jágr
Zdroj: facebook
 


Vzhledem k tomu, že Everblades publikovali informaci o vzájemném jednání, mohlo by se jednat skutečně o nabídku, která by mohla vzít za své. „Věříme, že naše jednání má smysl pro obě strany,“ uvedl mluvčí klubu Alex Reed.

 

 


A tomu, že nejde o úplný nesmysl, nasvědčuje mnoho věcí. „Jaromír Jágr bude moci hrát hokej dál a k tomu ve městě, které má rád. Tým v tom má jasno. Běhá nám mráz po zádech při pomyšlení, že bude hrát v naší aréně,“ zní z klubu. V současné době se má věc tak, že Everblades už předložili Jágrovi nabídku a ta bude stále platná, dokud se hokejová legenda nerozhodne pro jiný klub.

lju TN.cz