Publikováno 3. 12. 2017
NHL Ve volném čase

DOJEMNÉ VIDEO: Jágr, Frolík i Rittich potěšili nemocné děti!

Jaromír Jágr, Michael Frolík a David Rittich
Zdroj: Twitter
Jaromír Jágr, Michael Frolík a David Rittich

Hokejisté Calgary mají za sebou nepovedenou noc. Doma podlehli Edmontonu 5:7. V akci byli i všichni Češi, hrající v barvách Flames. Michael Frolík dokonce skóroval, Jágr nebodoval a Rittich, který střídal ve třetí části, už prohře nezabránil. Den před tím šla česká trojice i další hráči Calgary do nemocnice v Albertě, kde potěšili malé pacienty.

V NHL je to běžná praxe. Pomáhá se potřebným vždy a všude. Hokejisté Calgary Flames využili volna a navštívili dětskou nemocnici v Albertě, kde dělali radost malým pacientům. Hráli s nimi hry, podepisovali se a rozdávali různé klubové dárky. Pro děti to byl takový předčasný Ježíšek.

 

 

Hráči měli radost, že mohli rozveselit několik svých fanoušků. „Je tu spousta zábavy, těší nás, že tu můžeme být,“ říkal na místě obránce Travis Hamonic. „Je pro nás důležité, když můžeme pomoci alespoň trochu,“ dodal. 

 

 

 

 V nemocnici nechyběli vedle týmového maskota ani Češi. Přítomný byl Jaromír Jágr, Michael Frolík i David Rittich. „Děkuji hráčům Flames, že navštívili dětskou nemocnici v Albertě,“ napsal k fotce, na které je české trio, James Kindt, zřejmě tatínek holčičky, která je vyfocena s hráči.

lju TN.cz