Publikováno 5. 9. 2017
Budoucnost Stále není jasno

Třinec jednal s Jágrem. Nedopadlo to, ale je to otevřené. Chce do NHL

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Sázkové kanceláře stále berou jako nejpravděpodobnější možnost, že Jaromír Jágr, který je stále bez smlouvy, začne novou sezonu v NHL. O to sama slavná osmašedesátka dál stojí nejvíce. Potvrdil to i dnes hokejový klub z Třince, který přiznal, že s Jágrem jednal, ale nedopadlo to. Není ale prý všem dnům konec.

Na konci července potvrdil Třinec zájem, který jeví o Jágra. "Zaregistrovali jsme, že Jaromír Jágr připouští jako jednu z možností působení v některém z extraligových klubů. Kdyby byla malá, byť jen teoretická možnost, že by chtěl hrát v české nejvyšší soutěži, pochopitelně bychom se ho získat pokusili, jakožto ambiciózní klub. Momentálně se pro něho připravuje nabídka a snažíme se tak, aby pro něho byla zajímavá. Zatím je vše jen ve fázi příprav. Jednání se tak ještě nevedou," řekl tehdy pro Nova Sport tiskový mluvčí Třince Radim Sajbot.

 

 

Jaromír Jágr zatím stále hrát extraligu nechce. Odmítl Oceláře z Třince, kteří mu dle mnoha odborníku mohou připravit ty nejlepší podmínky v České republice. "Jednání bylo vedeno, ale Jardovou prioritou zůstává angažmá v NHL. Slíbili jsme si, že se k tomu do té doby nebudeme vracet. Kdyby mu nevyšlo působení v NHL, pak by se tato otázka znovu otevřela," přiznal dnes na tiskové konferenci Jan Peterek, sportovní manažer klubu, který odpověď dál rozvíjet nechtěl.

 

Podle sázkových kanceláří je nejpravděpodobnější možnost stále NHL (co se týmů týče tak Calgary). Druhou variantou je podle bookmakerů Kladno, až za ním je KHL a česká extraliga.

 

Anketa

Věříte, že ještě Jágrovi letos přijde smlouva z NHL? Respektive, že v zámoří hrát bude?

Hlasovalo 719 lidí.

lju TN.cz