Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.7. 2017 11:31
záhada skončila story?

Jágr čeká na smlouvu, to Veronika byla ve Varech s jiným mužem

Jaromír Jágr v Karlových Varech nebyl. Veronika a Jakub ano
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr v Karlových Varech nebyl. Veronika a Jakub ano

Jaromír Jágr stále ještě neví, kde bude hrát a napjatě za mořem čeká na výsledky jednání o svém dalším osudu v NHL. To Veronika Kopřivová, která mu na Floridě dělala společnost, si užívá sama v Česku a v Karlových Varech se nechala fotit s jiným mužem!

Je to tak, každý je jinde a kdoví, jak to teď vlastně spolu mají. Poslední fotku s Jaromírem vystavila jindy aktivní Veronika Kopřivová na svém instagramu 16. dubna na Velikonoce. Od té doby samá sólíčka. Že by jí Jaromír zakázal společné fotky? 

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr na poslední zveřejněné fotce
Zdroj: Instagram Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr na poslední zveřejněné fotce

Jágr na svém facebooku pak ještě sdílel fotku o čtyři dny později, když komentoval vítězství hokejové Komety v české extralize.

POSLEDNÍ ZVEŘEJNĚNÉ VIDEO JAROMÍRA JÁGRA A VERONIKY KOPŘIVOVÉ

 
Od té doby ticho po pěšině. Až teď, Veronika se objevila na filmovém festivalu v Karlových Varech a coby celebrita samozřejmě nemohla chybět na tradiční a hlavně prestižní Möet Party.

Dekolt Veroniky Kopřivové v Karlových Varech
Zdroj: Profimedia Dekolt Veroniky Kopřivové v Karlových Varech

Jaromír po boku nebyl a tak našla jinou společnost. Nikol a Jakub Ponerovi jsou mladí módní návrháři, kteří patří k české špičce. Odpověď na to, kdo je tedy onen muž vedle Veroniky Kopřivové, znáte.
Jágr a Kopřivová na fotce Jakuba Ponera
Zdroj: Instagram Jágr a Kopřivová na fotce Jakuba Ponera

A jak to spolu mají? Jsou to hlavně kamarádi. Fotky na svých instagramech sdílí už nějaký čas a to i v době, kdy byla Veronika bok po boku Jaromíra. Takže bychom z toho nemuseli dělat vědu, i když v posledním rozhovoru pro magazín LUI ale Jakub prozradil, že je single.

 

ram TN.cz