Publikováno 21. 11. 2017
nhl noční zápasy

Jágr asistoval, mazácky zakryl výhled a Calgary slavilo výhru!

Jaromír Jágr

Hokejisté Calgary si připsali výhru 4:1 na ledě Washingtonu i za pomoci Jaromíra Jágra. Kladenský odchovanec šikovně připravil gól spoluhráči Marku Giordanovi. Za domácí se na jediném gólu podílel Jakub Vrána.

Jako první šli do vedení domácí, kteří otevřeli skóre díky Larsi Ellerovi, kterému nahrával Jakuv Vrána.

Pak už to ale byli jen hosté, kdo stříleli branky. Vyrovnání zařídil už v 5. minutě Johny Gaudreau, v 26. minutě pak poslal Flames do vedení Monahan.

V poslední třetině skóroval nejprve Backlund a pak přišla Jágrova akce, po které na konečných 4:1 završil vítězství Giordano. Jágr si chytře dojel pro puk za branku soupeře, našel Backlunda, který posunul na modrou, kde napřáhl Giordano. Český útočník mezitím chytře zakryl výhled brankáři Capitals a bylo rozhodnuto.