Aktualizováno 23.7. 2017 08:37
NHL Nic se nezměnilo

Vztah Jágr a Veronika? Tyhle důkazy odhalily, jak to je! FOTO

Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram

Včera jsme jako první našli fotku Jaromíra Jágra, která odhalila, že už přiletěl do České republiky. Fotil se totiž s fanoušky na pražském letišti. Jedno tajemství tedy máme odkryto. Další nezodpovězenou otázkou ohledně slavné osmašedesátky bylo, zdali je stále se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. I na to máme odpověď!

Už je Jaromír Jágr v Čechách? Rozešel se s Veronikou Kopřivovou, když se spolu už dlouho nevyfotili a byli několik týdnů oba na jiném konci světa? A kde bude hokejová legenda hrát v příští sezoně? Tohle fanoušky v posledních dnech nejvíce zajímalo. Na tu první otázku máte odpověď v článku níže:

 

 

Na druhou otázku si můžeme už dnes také odpovědět. Tedy, je Jaromír Jágr stále s Veronikou Kopřivovou? Ano, stále jsou spolu a zase to odhalil Instagram. Několik fotek dokládá, že se spolu včera sešli. To se totiž oba po několika týdnech potkali v České republice. Jágr přiletěl z Ameriky, kde jednal o novém angažmá, Veronika zase trávila dovolenou na Ibize.

 

 1. důkaz: Veronika si hned po Jágrově příletu vzala do parády jeho hokejky. Fotku vpravo umístila včera odpoledne na svůj Instagram.

 

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram

 

2. důkaz: Veroniku po příletu z Ibizy vítali psi rodiny Jaromíra Jágra. Fotku Veronika také přidala včera na svůj Instagram.

 

Jaromír Jágr
Zdroj: facebook

 

3. důkaz: Veronika má stále v hlavičce svého Instagramu napsáno: "JJ68" a vedle toho symbol hokejky. 

 

Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

 

No, bohužel na třetí otázku, tedy kde bude Jágr hrát v příští sezoně, stále odpověď neznáme. Možná to sám netuší ani Jágr, i když do Prahy přiletěl s úsměvem od ucha k uchu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Veronika Kopřivová v slzách štěstí: Proč se na pláži před Jágrem rozplakala?

Jaromír Jágr o posteli s Veronikou: „Partnerka má jiné představy,“ prozradila hokejová hvězda

lju TN.cz