nhl noční zápasy

Jágr poprvé nastoupil za Calgary a slaví výhru! Gól si připsal Frolík

Jaromír Jágr
Zdroj: NHL media

Jaromír Jágr se dočkal premiéry v dresu Calgary Flames a to v zápase na ledě Los Angeles Kings. Flames se i díky gólu Michaela Frolíka podařil vstup do utkání a po dvou třetinách vedli 2:1. Domácím se ale podařilo vyrovnat a zápas šel do prodloužení, kde hned na začátku vsítil branku Calgary Monahan a Flames vyhráli.

Jágr v předchozích duelech proti Winnipegu a Anahaimu nezasáhl a fanoušci tak netrpělivě čekali na jeho premiéru.

Gól Michaela Frolíka VIDEO:

Ta začala dobře, když Calgary vedlo po dvou třetinách i díky brance Michaela Frolíka 2:1 na ledě Los Angeles. Jenže pak přišla neštťastná poslední třetina a Kings se podařilo dokonce otočit na 3:2, ale v závěru zápasu ještě vynutil gólem prodloužení Tkachuk.

Hned na začátku prodloužení ale měli více štěstí hráči Calgary a díky gólu Seana Monahana vyhráli.