Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 10. 2018
Halloweenský převlek

Internet se bouří. Začal se prodávat kostým vrahouna Pistoria

Oscar Pistorius
Zdroj: Profimedia

Nemáte v čem jít na halloweenskou párty? V Anglii se na internetovém obchodě objevil převlek, který už je za hranou morálního uvažování. Je to totiž převlek za Oscara Pistoriuse. Atleta bez nohou, který v roce 2013 zabil svoji přítelkyni.

Atletický dres jihoafrické republiky, návleky na nohy v podobě protéz, sluneční brýle a pistole. Kostým s názvem „Blade Gunner“, který si může kdokoliv pořídit za 23 liber (necelých 700 Kč), vzbudil hodně negativních emocí. Naráží totiž na vraždu atleta Oscara Pistoriuse.

"To snad nemyslí vážně. Občas sranda hraničí s neslušností a trapností," vzteká se na twitteru jeden z diskutujících. Mnoho fanoušků, které tento produkt pobavil se na internetu nenašlo.

Halloweenský převlek Blade Gunner
Zdroj: Twitter

Atlet, který se narodil bez lýtkových kostí a k chůzi a běhu používal speciální protézy na valentýna roku 2013 zastřelil svoji přítelkyni a byl odsouzený na pět let ve vezení. Minulý rok odvolací soud zvýšil trest na 13 let a pět měsíců. Pistorius se trestu bránil a tvrdil, že si myslel, že má v domě lupiče.

Internetový obchod vsází na touhu lidí vzbudit kontroverzi. „Tento do očí bijící kostým je ideální pro každou příležitost, ať už se jedná o Halloween, nebo je posezení s přáteli,“ píše se pod kostýmem s názvem Blade Gunner.

hp TN.cz