Publikováno 16. 11. 2018
fotbal video uvnitř

Infarkt v Záhřebu! Domácí porazili Španělsko gólem z 93. minuty

Tin Jedvaj

Šlágr 5. kola Ligy národů nabídl v zápase Chorvatska se Španělskem pořádné drama, které skončilo až v nastaveném čase. V něm se nakonec z výhry 3:2 radovali domácí, když vítězný gól vstřelil obránce Tin Jedvaj.

V prvním poločase fanoušci v Záhřebu gól neviděli, ale v 52. minutě už mohli slavit, když skóre otevřel domácí Andrej Kramarič.

Na jeho trefu však zareagoval Španěl Dani Ceballos. Nerozhodný stav však vydržel jen chvíli a pak se poprvé prosadil chorvatský obránce Leverkusenu Jedvaj.

Sestřih ze zápasu Chorvatsko - Španělsko VIDEO:

Zápas se přeléval ze strany na stranu a když v 78. minutě proměnil penaltu Sergio Ramos, všichni už si mysleli, že uktání skončí remízou. Jenže hrdinou zápasu se stal Jedvaj, který v 93. minutě dorazil odraženou střelu a vystřelil tak Chorvatům důležité vítězství.