Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 7. 2017
Fotbal Asi zůstane

Ibrahimovičovi se do LA Galaxy nechce. Prodlouží u United?

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovič

Zlatan Ibrahimovič pravděpodobně odmítne nabídku týmu LA Galaxy. Americký klub, kde dříve působili třeba David Beckham nebo Steven Gerrard, nabízel švédskému útočníkovi plat 6 milionu liber ročně, ten však odmítá. Podle anglického deníku The Sun se však domluví na krátkodobé dohodě s United.

Pětatřicetiletý útočník Zlatan Ibrahimovič prožívá velmi pestrou fotbalovou kariéru. Zahrál si celkem v osmi klubech v šesti fotbalových ligách. Poslední sezónu strávil v Manchesteru United, kde působil pod svým oblíbencem José Mourinhem. Zranil se ovšem v dubnovém čtvrtfinále Evropské ligy s Anderlechtem Brusel a do konce sezony si už nezahrál.

 

 

Bývalý kapitán švédské reprezentace přišel do Manchesteru loni v létě po vypršení kontraktu s Paris St. Germain. Ve 46 soutěžních zápasech si připsal 28 gólů a stal se nejlepším střelcem United.

 

Ibrahimovičovi na konci června vypršela roční smlouva s anglickým klubem. První, kdo přispěchal s nabídkou, byl LA Galaxy, který volnému Ibrahimovičovi nabídl plat 6 milionu liber ročně.

 

Nicméně, jak uvedl SunSport, tento týden se Zlatan chystá po úrazu vrátit před plánovaným termínem a přijmout novou krátkodobou dohodu u United.

 

 

Situace kolem Zlatana je dost nejasná. United se na začátku června nechali slyšet, že se Zlatanem smlouvu dále neprodlouží a Ibrahimovič se tak minimálně na léto stane volným hráčem. Teď ale vypadá vše úplně jinak.

jaj TN.cz