Aktualizováno 23.12. 2015 16:16
nova sport železná "68"

Šťastné a bezzubé! Jágr válel i bez zubů. Neztloustnu, smál se

Jaromír Jágr
Zdroj: facebook.com, nhl media
Jaromír Jágr přišel v utkání proti Ottawě o čtyři zuby

Florida i díky asistenci Jaromíra Jágra zvítězila nad Ottawou, český útočník si však ze zápasu odnesl nepříjemnou vzpomínku. Po střetu s hráčem soupeře totiž přišel o čtyři zuby. Jak je pro borce s číslem 68 typické, bere však celou situaci s humorem.

Když se Jaromír Jágr v polovině utkání radoval se spoluhráči z úvodního gólu Floridy, zářil do objektivů fotoaparátu jeho zbrusu nový úsměv. V ústech českého hokejisty v té doby už chyběly čtyři zuby.

 

NA ZÁKROK, PO NĚMŽ PŘIŠEL JÁGR O ZUBY, SE PODÍVEJTE ZDE:

 

O úpravu zevnějšku se hvězdě Panterů postaral už v první třetině Alex Chiasson. Ten se při jedné z útočných akcí Floridy ohnal po Jágrově obličeji tak, že český útočník musel zamířit na ošetření. Chiasson se Jágrovi omluvil a sám vyvázl bez trestu, jelikož jeho zákrok zůstal bez povšimnutí ze strany rozhodčích.

 

 

Jágr se po pár minutách vrátil na led a byl u úvodní branky Floridy, která nakonec přetlačila Ottawu v samostatných nájezdech. Potěšen výhrou se pak o své dojmy podělalil na Facebooku s "Hokejovou rodinou". "To budou Vánoce. Bez 4 zubů. Ale má to i výhody. Nebudu tolik jíst, a tak aspoň neztloustnu," našel si Jágr pozitiva i na nepříjemném zážitku. Na Twitteru pak s humorem zašel ještě dál, když požádal Santa Clause o nové zuby.

 

 

Inu když se daří, jde i bolest stranou. A Jágrovi se v této sezóně daří náramně. V noci na pondělí se osamostatnil na čtvrtém místě historických střeleckých tabulek, dnes přidal další kanadský bod a přiblížil se v této statistice třetímu místu. Jeho Florida navíc už popáté v řadě zvítězila.

 

Letošní Vánoce bude mít Jágr důvod k úsměvu. I když bude trošku pošramocený...

 

 

msl TN.cz