Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2016 10:24
skandální kšeft odporné

Hyenismus! Vyfotil Schumachera a obchoduje s jeho utrpením

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia

Vánoční svátky a s nimi spojený klid a mír teď rozhodně nezažívá rodina Michaela Schumachera. Neznámá osoba tajně pořídila fotografii na které je legendární pilot F1 zachycen na nemocničním lůžku. Fotku nabízí k prodeji a požaduje za ni astronomickou částku!

Že se nejedná o planý poplach dokládá i fakt, že případ vyšetřuje dokonce státní zastupitelství.

 

Snímek měl být pořízen v Schumacherově domě ve Švýcarsku. Na fotografii má být z bezprostřední blízkosti vyfocen sedminásobný mistr světa ležící na nemocničním lůžku.

 

 

Státní zastupitelství potvrdilo, že majitel fotografie nabídl snímek jistému vydavatelství a požadoval za něj vysokou sumu. Podle zákulisních informací se hovoří o částce milion eur, tedy přibližně 26,5 milionu korun!

 

Nejspíš není náhoda, že člověk, který chce obchodovat s utrpením bývalého závodníka formule 1, s tím přišel zrovna teď, kdy se blíží třetí výročí Schumacherovy nehody.

 

 

29. prosince 2013 utrpěl Schumi vážné poranění hlavy během lyžování ve Francii. Od té doby leží v kómatu a zprávy o jeho stavu jsou přísně utajované a na veřejnost unikají pouze střípky, které však nedávají přílišnou naději na uzdravení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na Facebooku Schumachera se objevila fotka, která vyvolala spoustu otázek! Je to opravdu tak, jak to vypadá?

Manželka Michaela Schumachera konečně promluvila: Co se píše v médiích, je lež!

 

mm TN.cz