Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.8. 2017 20:54
anketa má mírně navrch

Hvězdy (nejen) bojových sportů tipují: Bitvu vyhraje McGregor!

Zdroj: TV Nova

Už v neděli ráno středoevropského času proti sobě v jednom ringu nastoupí Floyd Mayweather a Conor McGregor. Jelikož se bude bojovat podle boxerských pravidel, může se zdát jako favorit první jmenovaný. Osobnosti ze světa sportu to ale tak jasně nevidí. Mírně navrch u nich má dokonce irský zápasník.

"McGregor nemá v tomhle boji žádnou šanci," tvrdí filipínský boxer Manny Pacquiao pro britský Telegraph. "Neexistuje žádný způsob, jak by mu mohl dát smysluplný úder," myslí si s odkazem na to, že Conor McGregor nemá žádné profesionální zkušenosti z boxu.
 

Jinak to ovšem vidí další velká postava z boxerského ringu. "Myslím, že McGregor Mayweathera vyřídí během prvních pětatřiceti sekund, jako to udělal s José Aldem." věří rodákovi z Dublinu Tyson Fury.
 

A favoritem je Conor McGregor i u dalších osobností, které si nenechají víkendový zápas ujít. Jeho vítězství tipují třeba golfista Rory McIlroy, boxerská hvězda minulých let Evander Holyfield či "Rocky" Sylvester Stallone. Věří mu i Mark Wahlberg, někdejší profesionální boxeři Chris Eubank sr. a Sugar Ray Leonard, herec a bývalý profesionální wrestler Steve Austin či komentátor UFC Joe Rogan.
 

Anketa

Kdo vyhraje boxerský zápas Mayweather vs. McGregor?

Hlasovalo 1057 lidí.

Naopak k Mayweatherovi se přiklánějí boxeři Amir Khan, Johnny Nelson, Chris Eubank jr., Roy Jones či slavný Mike Tyson i bývalí britští profesionální boxeři Ricky Hatton a Carl Froch.
 

Mírně navrch tak měl v této anketě Conor McGregor. Jak to ale dopadne v Las Vegas?

Zápas století, jak ho často fanoušci nazývají, se uskuteční v neděli 27. srpna v americkém Las Vegas a díky stanici Nova Sport 1 a Voyo můžete tento velkolepý zápas sledovat také! Galavečer začíná v 1 hodinu ráno a hlavní zápas by měl přijít na řadu okolo 5:30.
 

msl TN.cz