Aktualizováno 21.6. 2018 07:10
sport a skandály to asi nepochopil

Vystupoval proti domácímu násilí, pak hráč z NHL zbil přítelkyni!

Austin Watson
Zdroj: Profimedia

Policie v americkém státě Tennessee zadržela útočníka Nashville Predators Austina Watsona, který bude muset u soudu vysvětlovat, proč uhodil svoji přítelkyni.

Watsona zadržela policie ve městě Franklin, když seděl v autě se svoji přítelkyní u čerpací stanice. Ta měla mít na obličeji viditelné známky po útotoku a čtyřiadvacetiletý hráč Nashvillu tak putoval rovnou na policejní stanici, kde musel vše vysvětlovat.
 


 

Tam Watson přiznal, že ji skutečně uhodil, protože mu vadilo, že příliš pije. Útočník, který v uplynulé sezoně zaznamenal 14 gólů, pak musel zaplatit kauci v přepočtu 90 tisíc korun a byl propuštěn, jak informoval místní web.

 

Nicméně už 28. června ho čeká soud, kde bude muset vysvětlovat, co se mezi ním a jeho milovanou skutečně odehrálo.Paradoxní přitom je, že hráči Nashville Predators byli součástí kampaně, která má upozornit na problematiku domácího násilí a Watson dokonce vystupoval v tématickém videu.

Reportáž místní televize včetně videa s kampaní proti domácímu násilí si můžete pustit zde:

WSMV News 4

"Nikdy bych neuhodil svoji ženu. Nikdy bych neublížil své přítelkyni. Nikdy bych nenechal někoho, aby urážel moji sestru," říká na videu Watson, který si bude po tomto incidentu možná muset hledat angažmá jinde.

mm TN.cz