Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2017 11:59
Baseball Natáčení v Česku

Hvězda seriálu Přátelé v Praze: Kochala se městem i baseballem!

Jakub Sládek a Paul Rudd
Zdroj: Archiv Jakuba Sládka

Česká republika byla na chvíli místem natáčení nového filmu o baseballovém špionovi. Filmaři si pro některé scény vybrali také areál baseballového klubu Eagles v Praze. Jednu z hlavních rolí zmíněného filmu ztvárnil také Paul Rudd, hvězda seriálu Přátelé. Ten si svůj krátký pobyt v hlavním městě velmi užil.

Film The Catcher Was a Spy se vrací do roku 1942. Příběh je o Morrisi "Moe" Bergovi, baseballovém hráči a špionovi. Toho si zahrál právě Paul Rudd, známý z kultovního seriálu Přátelé. Průvodcem slavného herce byl Jakub Sládek, jeden z nejlepších českých baseballistů. "Byla to hlavně velká zábava. Rudd byl naprosto přirozený a lidský, dělal hodně srandy," vyprávěl nadšeně Sládek.

 

Jakub Sládek a Paul Rudd
Zdroj: Archiv Jakuba Sládka

 

Českého reprezentanta překvapilo, že když se s Ruddem potkali v posilovně, ihned ho poznal. "Říkal, že není zvyklý tolik hrát a snažil se rozhýbat zatuhlou ruku z chytání za metou. Měli jsme čas si toho hodně říct," pokračoval Sládek. Rudd musel ve filmu mluvit i Japonsky, což nebylo zrovna jednoduché. "Když Rudd promlouval japonsky, scéna se musela několikrát opakovat," prozradil Sládek.

 


Pro Jakuba Sládka bylo natáčení velkým zážitkem. "Postavili takové kulisy a stadion, až mi bylo líto, že ho museli sundat," přiznal. Také Rudd si z Česka odvezl příjemný zážitek. "I když v Praze strávil několik týdnů, nemohl se města nabažit. Radil jsem mu, ať se zajede podívat také na nějaké hrady za Prahou," dodal Sládek.
 

lju TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.