Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 2. 2018
fotbal Premier League

Opora Leicesteru má deprese a odmítá hrát: Jak tohle dopadne?

Rijad Mahriz
Zdroj: Profimedia

Nejlepší hráč předminulého ročníku Premier League, tahoun alžírské reprezentace a lišek z Leicesteru Rijád Mahriz odmítá hrát! Právě v Leicesteru to s ním nemají v současné chvíli vůbec jednoduché. Už ho to tam nebaví.

Mohl hrát v Arsenalu, AS Řím, Barceloně a letos v zimě už to vypadalo dokonce na přesun do Citizens. Tým ale mladého Alžířana považuje za příliš cenného. Všechny nabídky smetl ze stolu a Mahriz má tak utrum. Což není dobrý ani pro samotný Leicester, protože v něm odmítá hrát.
 


Mahriz v současné chvíli z osobního hlediska zažívá asi nejvíc frustrující část své fotbalové kariéry. To, co ho užírá, je kariérní stagance. Tak moc si přál přestup. Zájemců o jeho služby bylo několik. Velkokluby ze Španělska, Anglie, Itálie. Nejvážnějším kandidátem byl donedávna Manchester City. Už už to vypadalo, že se kluby na všem dohodnou a Mahriz tak bude moc obléci dres vedoucího celku ligy.

 


Bohužel, dohoda padla. Citizens v čele s Guardilou přišli s velmi štědrou nabídkou. Podle zahraničních zdrojů se měla vyšplhat až na 65 milionů liber, ale lišky si údajně řekli až o 95 milionů, na což Citizens nepřistoupili.

 


Mahriz, který měl výrazný podíl na předloňském senzačním triumfu Leicesteru v Premier League, si postavil hlavu a nechodí ani na tréninky. Trenérovi Claudu Puelovi chyběl už ve třech zápasech a podle francouzského kouče nenastoupí ani v sobotu.

jj TN.cz