Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.11. 2015 10:23
průšvih je mu teprve 19

Hokejista Kristl z Plzně poprvé promluvil o nehodě v opilosti! 

Hokejista Richard Kristl
Zdroj: facebook.com

Plzeň městem hříchu? Už to tak vypadá. Sotva vyprchala kauza kolem fotbalisty Davida Limberského, za volant sedl v opilosti pro změnu hokejista Richard Kristl. Teprve devatenáctiletý útočník tamních "Indiánů" naboural jiné auto a poté se snažil policii ujet. Marně.

"Nechci se k tomu moc vyjadřovat. Nevím, co k tomu říct," řekl Kristl pro deník Blesk. Přiznává ale, že se nezachoval zrovna rozumně. "Samozřejmě, udělal jsem blbost," dodal talentovaný hokejista.


Zřejmě přehnal oslavu dvou gólů, kterými pomohl druholigovým Klatovům, kde často z Plzně vypomáhá, k drtivému vítězství 9:1 nad Trutnovem minulou středu. Do svého passata sedl opilý, následně ale naboural do jiného vozidla, což se poškozenému řidiči dvakrát nelíbilo.
 


Za Kristlem se vydal nejprve sám, poté přivolal na pomoc policejní hlídku. Honička centrem západočeské metropole skončila asi po čtyřech kilometrech. "Protože byl viditelně pod vlivem alkoholu, skončil na záchytce," prozradila policejní mluvčí Hana Štefflová s tím, že hokejista u sebe neměl řidičák a odmítl dechovou zkoušku i vyšetření na rozbor krve.


Exces se pochopitelně nelíbí ani plzeňskému vedení, které v čele s generálním manažerem Martinem Strakou hodlá vydat prohlášení.
 

TN.cz