Publikováno 16. 10. 2017
fotbal to zabolelo

Hrálo se nadoraz! Plzeňského Havla drsně sejmul Zahustel

Šlágr kola mezi pražskou Spartou a plzeňskou Viktorií je minulostí, ale stále ještě doznívají emoce. Plzeň sice na půdě domácí Sparty vyhrála 1:0, ale nepříjemnou vzpomínku si odvezl obránce hostů Milan Havel, který po souboji s domácím Ondřejem Zahustelem skončil se zakrvavenou tváří.

Běžela 19. minuta prvního poločasu a týmy zatím hrály bez gólu. U pokutového území svedli hlavičkový souboj Zahustel s Havlem a zatímco domácí obránce mohl pokračovat ve hře, Havel skončil v bolestivé gimase.

Rozhodčí nechal však hru běžet dál a ta byla přerušena až po dalším zákroku na půli hřiště.

Milan Havel

To už se ze země pomalu sbíral faulovaný Havel, kterému po ráně do obličeje tekla krev. Plzeňský obránce byl nakonec ošetřen a na konci zápasu se mohl radovat společně s ostatními spoluhráči z výhry 1:0.

O tom, že se hrálo nadoraz není zkrátka pochyb. Spartě se však cesta k titulu nejspíš definitvně uzavřela.