Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 9. 2018
Fotbalista Velký malér

Hrál za Dánsko i Arsenal: V opilosti měl surově napadnout taxikáře!

Nicklas Bendtner
Zdroj: Profimedia

Vezměte si do ruky seznam fotbalových hříšníků a připište tam jméno Nicklas Bendtner. Tenhle vynikající dánský útočník měl podle portálu spox.com v noci na neděli surově zmlátit taxikáře. K incidentu došlo v Kodani a dle dostupných informací byl někdejší fotbalista Arsenalu pod vlivem alkoholu.

Třicetiletý Nicklas Bendtner má tu největší slávu své kariéry za sebou. Od roku 2005 do roku 2014 působil v Arsenalu. Mezi tím, či poté, hrával i za Juventus či Wolfsburg. Teď zaměstnává dánského reprezentanta norský Rosenborg, ale pokud vyjde najevo, že incident s taxikářem je pravdivý, možná ho už dlouho zaměstnávat nebude.

 

 

Dle zmíněného média měl Nicklas Bendtner zmlátit taxikaře tak surově, že ho poslal do nemocnice, kde se po vyšetřeních potvrdila zlomenina čelisti. "Jméno Bendtner nám zmlácený řidič sdělil," uvedla pro dánská média mluvčí společnosti DanTaxi, pro kterou napadený muž jezdil.

 

 

Policie zatím totožnost muže – respektive Nicklase Bendtnera – nepotvrdila. Po útoku měl být urostlý útočník odvezen do vazby a následně propuštěn.

lju TN.cz