Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2016 19:55
to je příběh zmatkář

Hráč Wolfsburgu nechal v taxíku skoro 2 miliony! Klub ho potrestal

Max Kruse
Zdroj: Twitter

Měl smůlu a navíc je všem pro smích! Fotbalista bundesligového Wolfsburgu Max Kruse je pořádný zmatkář. Loni v řijnu totiž zapomněl v taxíku skoro 2 miliony korun, které ten večer vyhrál na pokerovém turnaji. Když se o jeho karetní vášni dozvedělo vedení klubu, napařilo německému útočníkovi mastnou pokutu.

Na 18. řijen loňského roku by fotbalista Wolfsburgu asi nejraději zapomněl. Tedy jen do té chvíle, než nad ránem nastoupil do taxíku.

 

Den předtím sice slavil se svými spoluhráči domácí výhru nad Hoffenheimem, který společně porazili 4:2, ale tím jeho den zdaleka nekončil.

 

 

Kruse si zašel po zápase na poker, kde mu takzvaně "šla karta" a německý útočník ukázal, že produktivitou neoplývá jen na trávníku. Během pokerového turnaje vyhrál neuvěřitelných 75 tisíc eur, což jsou v přepočtu skoro 2 miliony korun!

 

Z lehce nabytého zisku se ale dlouho netěšil, protože při cestě domů zapomněl celou sumu na sedadle v taxíku!

 

Ztrátu peněz pochopitelně oznámil na polici, ale tím si zavařil ještě víc. Policie o jeho případu totiž informovala vedení klubu a to neváhalo a hráči uložilo pokutu ve výši 25 tisíc eur, tedy necelý milion korun.

 

 

Podle informací z německých médií, by se měly zapomenuté peníze z taxíku Krusemu vrátit, ale stále to není potvrzené. Ať už to dopadne jakkoliv, Kruse by měl po dalším vítězném zápase zamířit raději domů.

mm TN.cz