Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.11. 2015 13:07
galavečer

Horda svalů a velké pády: Wrestling v Praze s českou účastí!

Wrestlingem se po celém světě baví miliony lidí a do České republiky se nyní také dostává tato neobvyklá sportovní zábava.

V sobotu 7. listopadu dorazí do Prahy největší evropská wrestlingová společnost wXw. Všichni tak mají možnost naživo ochutnat, jaké to je sedět v publiku a aktivně se zapojit do celého dění.


Na wrestlingu je naprosto běžné, že lidé bučí na wrestlery představující padouchy a naopak podporují ty, kteří jsou jim sympatičtí. Sezení je velice blízko ringu a zejména z první řady se jedná o jedinečný zážitek.


Vše proběhne v pražském Kulturním domě Ládví (hned vedle stanice metra Ládví), jehož dveře se tuto sobotu otevírají v 18 hodin. Největším lákadlem galavečera je historická účast českého profesionálního wrestlera ATOMA v hlavním zápase.


V civilním životě se Tomáš Brychta věnuje osobnímu trenérství a vystupuje s kapelou Walda Gang. Jakmile se ale dostane do ringu, vzduchem létají těla.


Přijďte se podívat na velkou wrestlingovou show a podpořit jediného českého zástupce. Vstupenky koupíte v předprodejní síti Eventim nebo přímo na místě v den konání akce po otevření dveří. Veškeré další informace naleznete na www.prowrestling.cz.

TN.cz