Publikováno 26. 7. 2018
NHL Ice Crew

Hokejové Vegas nabírá krasavice: Úsměv, výstřih a bereme tě! VIDEO

Vegas Golden Knights
Zdroj: facebook

Do Las Vegas se sjely krásky z celé Ameriky, ale i z dalších koutů světa. Ucházejí se o místo "čističek ledu". Tato práce je známá také jako Ice Crew. No a ty, které neumí bruslit, ty se snaží zaujmout zase jinou porotu a chtějí se stát roztleskávačkou. To všechno v rámci klubu Vegas Golden Knights, který hraje NHL. Klub teď zveřejnil z obou náborů videa a je se opravdu na co dívat…

NÁBOR ČISTIČEK LEDU (Ice Crew):
 

Jak se stát čističkou ledu, která uklízí ledovou tříšť během reklamních přestávek a technických brejků během zápasů NHL? Základem úspěchu je úsměv od ucha k uchu, pěkný vzhled a hluboký výstřih nezanedbatelnou výhodou. Ne každá z uchazeček tyto parametry splňuje. Podívejte se, jak si některé adeptky na kempu vedly…

 

 

Krásky musely ukázat bruslařské dovednosti i obratnost s hrablem. Přitom se stále usmívaly. Z ledu se šlo také k fotografickému plátnu. Sen se však splní jen některým.

 

NÁBOR ROZTLESKÁVAČEK:

 

Ty slečny, které neumí bruslit, anebo zkrátka nechtěly mrznout prakticky v plavkách u ledové plochy, ty zkusily své štěstí v rámci náboru roztleskávaček.  

 

 

Pokud pomineme bruslení, tak tento nábor byl mnohem těžší, než ten první. Krasavice musely ukázat taneční umění i velkou obratnost. To víte, když chcete být součástí týmu z NHL, který navíc ve své premiérové sezoně asi všechny překvapil tím, že se dostal hned až do finále, musíte být výjimeční.

lju TN.cz