Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.11. 2016 18:34
Památka Sportovci uctili památku

Hokejbalová extraliga se hrála pro zemřelého mistra světa!

Hokejbalová extraliga
Zdroj: Profimedia / facebook

Před týdnem postihla hokejbal smutná zpráva. Při focení na střeše pražského domu zahynul nešťastnou náhodou Libor Topolánek. Extraligové týmy se s dvojnásobným mistrem světa naposledy rozloučily během 13. kola.

Minulý víkend přišel o život velmi úspěšný sportovec a oblíbený člověk. Libor Topolánek po nešťastném pádu do světlíku na střeše smíchovského domu zemřel. Ještě v letošní sezoně nastupoval sedminásobný vítěz české nejvyšší soutěže za pražský Kert Park. Jeho spoluhráči, ale i hráči z ostatních týmů na něho v rámci 13. kola extraligy zavzpomínaly.

 

 

Především hráči Kert Park Praha chtěli porazit tým ze Sudoměřic a věnovat vítězství svému bývalému spoluhráči. "Hráči se v utkání budou chtít rozloučit se zesnulým kapitánem Liborem Topolánkem a udělají vše pro výhru. Přijďte vyjádřit úctu Liborovi a podpořit nás v tomto utkání," vyzíval klub na svém webu.

 


Na Libora Topolánka se vzpomínalo snad na všech stadionech České republiky. Před přestupem do Kert Parku hrával rodák ze Vsetína také v Kladně. Ani tam na vynikajícího útočníka nezapomněli. V aréně vylepili už na vždy jeho dres s číslem 47. Topolánkova oblíbená číslice se objevila i na helmách kladenských hráčů.

 

 

16

GALERIE: Hokejbalová extraliga se hrála pro zemřelého mistra světa!

Zdroj: Profimedia / facebook

Hokejbalová extraliga

Hodnocení:

 

Foto: Tomáš Beny Kostečka

 

 

lju TN.cz