Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2019
kanonýr snad bude šťastný

Higuain nebyl na zápase AC Milán. Cesta do Chelsea je otevřená

Gonzalo Higuaín
Zdroj: Twitter
Gonzalo Higuaín

Gonzalo Higuaín už po půlroce zase mění dres. Poté, co musel uvolnit místo pro Cristiana Ronalda v Juventusu a byl poslán na hostování do AC Milán, se už dolaďuje jeho přesun do Chelsea. Podle britských listů by se měl dostat mezi pět nejlépe placených hráčů Premier League.

Na první pohled jeho účinkování v AC Milán vypadalo tristně, jenže stejně byl argentinský útočník nejlepším střelcem „rossoneri“ v podzimní půlsezoně. Přesto bylo jeho 6 gólů pro mnohé málo a i sám Gonzalo přiznal, že se trápí.


A tak poté, co o se objevily zmínky o tom, že by o jeho služby měla zájem londýnská Chelsea, už ani nefiguroval mezi týmem hráčů, které Gennaro Gattuso povolal k ligovému utkání v Janově.


Anglické deníky pak referují o chystané dohodě Higuaína v Chelsea, kterou vede Higuaínův bývalý trenér z Neapole Maurizio Sarri. Týdně by si měl argentinský útočník přijít na 270 tisíc liber (cca 7,8 milionu korun).


Sarri má problém s ofenzivou svého týmu. V týmu má v podstatě jen dva hrotové hráče a jenže Giroud a Morata dali gól naposledy v listopadu.

ram TN.cz