Publikováno 15. 10. 2018
NHL noční zápasy

Hertlova asistence San Jose nestačila, Mrázek skvěle zachytal!

Tomáš Hertl

NHL je v plném proudu a od 19 hodin českého času měla na programu zápas mezi New Jersey a San Jose. V sestavě domácích nastoupil ve druhém útoku Pavel Zacha, ale nebodoval. To na druhé straně žralok Tomáš Hertl sice zapsal jednu asistenci, ale ani ta neodvrátila porážku Sharks 2:3.

Lépe začali hosté, i když byli od úvodu velmi nedisciplinovaní. První branky se diváci v Prudential Center dočkali na začátku druhé třetiny, kdy se trefil Joe Pavelski. Jenže když byl Tomáš Hertl podruhé v utkání vyloučen, využil toho Kyle Palmieri a vyrovnal na 1:1.

Hertl faul vysokou holí odčinil druhou asistencí u branky Tima Meiera, kterému přihrával Logan Couture. To však bylo ze strany San Jose vše.

Ve 37. sekundě třetí části dal svůj druhý gól v zápase Kyle Palmieri a opět stáhnul jednogólové manko. O tři minuty později navíc překonal Martina Jonese Jean-Sebastian Dea a svým letošním druhým gólem předčasně rozhodl o výhře New Jersey 3:2

Brankář Petr Mrázek v dresu Caroliny odehrál sice povedený zápas, ve kterém kryl 23 střel, ale nakonec ani jeho výkon nestačil. Hurricanes prohráli ve Winnipegu 1:3.