Publikováno 10. 10. 2018
nhl noční zápasy

Hertl opět skóroval a San Jose osmi góly zničilo Philaladelphii!

Tomáš Hertl

Hokejový útočník Tomáš Hertl si připsal v NHL další gólovou trefu. V zápase proti Philadelphii pomohl k vysoké výhře San Jose 8:2. Jakub Voráček v dresu poražených zaznamenal jednu asistenci.

Philadelphia inkasovala poprvé v klubové historii v premiérovém domácím utkání nové sezony tolik branek. San Jose vedlo i díky dvěma trefám Joea Pavelského 4:0 po úvodní třetině, po které fanoušci Flyers vyprovodili své hráče do kabin bučením. Dvakrát se trefil i Evander Kane a čtyři asistence zaznamenal Kevin Labanc. Hertl se zapsal mezi střelce na začátku třetí třetiny, když z dorážky zvýšil na 6:1.

Hertlův gól do sítě Philadelphie VIDEO:

Philadelphia vstřelila obě branky v přesilových hrách a druhou z nich vymyslel Voráček. Kladenský odchovanec našel z pravé strany před brankou volného Wayna Simmondse, který uzavřel gólový účet zápasu. Voráček si připsal dva záporné body do tabulky +/-, ve které je po třech zápasech na hodnotě -4 a patří v ní k nejhorším v soutěži.