video play off nhl

Přesilovky, čisté konto. Hertlovi kumpáni vybílili arénu v St. Louis

Radost Brenta Burnse
Zdroj: NHL media

Hokejisté San Jose, v sestavě s Tomášem Hertlem a Romanem Polákem srovnali stav finále Západní konference NHL se St. Louis na 1:1 na zápasy. Druhé utkání série vyhráli Žraloci na ledě Blues jasně 4:0.

V úvodním zápase série překonal výborně chytajícího gólmana St. Louis Eliota pouze český šikula Tomáš Hertl a San Jose prohrálo 1:2. Tentokrát se ale karta otočila a už po dvou minutách vedli hostující Žraloci po trefě Wingelse.

Ve druhé části pak potvrdil skvělá čísla na přesilovce obránce Burns a bylo to 2:0. Až třetí třetina nabídla větší aktivitu na straně domácího St.Louis, ale gólu se dočkali opět hosté. Burns se trefil podruhé v utkání a znovu v početní převaze!

V závěru pak ještě trefil prázdnou bránu při power play St. Louis Zubrus a bylo hotovo. San Jose zvítězilo hladce 4:0 a srovnalo stav finále Západní konference s Blues na 1:1 na zápasy.

V noci pokračuje finále Východní konference. Třetí duel mezi Tampou a Pittsburghem sledujte v přímém přenosu dvě hodiny po půlnoci na NOVA Sport 1!