Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.4. 2017 16:00
Atletika Sociální sítě

Připravuje se Helcelet na roli otce? Rosolová přiznala, že chce děti!

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram

Zamilovaný pár z atletické prostředí Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová se často pochlubí na sociálních sítích nějakou to pikantností ze soukromí. Tentokrát to byl Helcelet, který na svůj Instagram přidal fotografii, na které drží dvojčátka, kterých je podle popisku strýcem. Na to rychle a veřejně zareagovala i jeho přítelkyně Denisa a přiznala, že stojí o pokus o otěhotnění.

Láska z nich jen sálá a oni stále baví své fanoušky. Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová už nějaký ten pátek tvoří pár a rádi se čas od času pochlubí něčím ze soukromí. Jednou jsou to poodhalené fotky z koupelny, jindy jiná libůstka.

 


Helcelet přidal na svůj Instagram fotku, kde ukazuje, jak si vyzkoušel roli tatínka. Dvojčátka, kterých je prý strýčkem, držel jako vlastní. Sami můžete posoudit, že by to byl tatínek k pohledání. "Možná budu dobrý otec. Kdo ví," komentoval snímek Helcelet.

 

Adam Sebastian Helcelet
Zdroj: Instagram

 

Toho se chytla Denisa Rosolová, Helceletova přítelkyně, která veřejně přiznala, že o potomky stojí. "Můžeme to zkusit," odpověděla Rosolová na fotku. Už 1. dubna vystřelila na svou sociální síť jeden aprílek, kde ukazuje kulaté bříško a o těhotenství tak tentokrát nešprýmovala poprvé.

 

Denisa Rosolová
Denisa Rosolová a její apríl, kde si utahovala z fanoušků, že je těhotná.

 

Nechme se tedy překvapit, jestli se v budoucnu dočkáme Helceleta-Rosola mladšího, nebo Helceletové-Rosolové mladší. Každopádně bychom jim to moc přáli.

 

lju TN.cz