Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.12. 2017 14:04
Odcizené fotky Tučné odškodné

Házenkářce ukradli intimní fotky. Chce za ně šest milionů!

Nora Mörková
Zdroj: Instagram

Hodně těžké období má za sebou norská házenkářka Nora Mörková. Poté, co po útoku hackerů unikly na svět její intimní fotografie, se sličné sportovkyni zbortil svět. Teď už se ale zase může začít smát. Policie totiž pachatele dopadla a Mörková od nich nyní žádá šest milionů korun.

Když Mörková zjistila, že se jí někdo naboural do mobilu a vzal si z něj její odvážné fotografie, které pak skončily veřejné na internetu, nervově se zhroutila.

"Nikdy jsem se necítila tak ponížená. Úplně jsem ztratila sebevědomí. Nemohla jsem spát ani jíst," svěřila se sklíčená Norka v rozhovoru pro tamní televizi TV2 s tím, že uvažovala i o konci reprezentační kariéry.

Nora Mörková
Zdroj: Twitter


Tento krok si ale nakonec rozmyslela a vše se začalo obracet k lepšímu. Především ji potěšila policie. Ta dopadla všech 15 hackerů, kteří byli do krádeže zapojeni. Mörková od nich teď žádá tučné oškodnění šest milionů korun. Pokud je nezaplatí do dvou týnů, bude soudně vymáhat ještě vyšší částku.


111

GALERIE: Hackeři vyloupili mobil Woodse a Vonnové. Našli tam nahé fotky!

Zdroj: Profimedia

Lindsey Vonnová a Tiger Woods

Hodnocení:Norská házenkářka ale rozhodně není jedinou známou sportovkyní, která musela řešit něco podobného. Na podzim třeba unikly do světa dráždivé fotky lyžařky Lindsey Vonnové a jejího bývalého partnera Tigera Woodse.

fre TN.cz