Aktualizováno 19.9. 2015 10:15
video jako zamlada

Jágr na postelovou aféru nemyslí: Takhle válí na tréninku s Havlátem

Martin Havlát s Jaromírem Jágrem v dresu New Jersey
Zdroj: NHL media
Martin Havlát s Jaromírem Jágrem ještě v dresu New Jersey

Hokejisté Floridy otevřeli svůj tréninkový kemp před nadcházející sezónou zámořské NHL. Do něj byl pozván i český útočník Martin Havlát a hned od úvodu začal na ledě předvádět své umění. Spolu s Jaromírem Jágrem předvedli akci, kterou by určitě rádi často opakovali i v soutěžních zápasech.

Je to teprve pár dní, co floridští Panteři vyhlásili do světa, že na zkoušku do přípravného kempu pozvali i zkušeného českého útočníka Martina Havláta. A ten dnes už předvádí, že si s hokejkou a pukem pořád dokonale rozumí.

 

A rozumí si také s Jaromírem Jágrem, s nímž se v minulém ročníku potkal v dresu New Jersey Devils. Dokladem toho budiž akce, kterou oba vyprodukovali právě v rámci tréninkového kempu.

 

Oba dva zkušení hokejisté rozjeli útok, aniž by k tomu potřebovali někoho dalšího. Vyměnili si puk, Jágr si vychutnal bránícího hráče a Havlát nekompromisně propálil gólmana. Povedená akce českých hvězd začíná v sedmatřicáté vteřině videa.

 

 

No, chlapi, když vám to takhle půjde i v soutěžních zápasech, nebude se vedení Floridy a její fanoušci určitě vůbec zlobit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaromíru Jágrovi v zámoří věři: Může být rozdílovým hráčem!

Kombajny, pole, Jágr! Hokejový bůh zavítal na žně, pomáhal tátovi

TN.cz