Publikováno 15. 11. 2016
nova sport noc v nba

Harden si Philadelphii namazal na chleba! Clippers slaví posedmé

Basketbalisté Hostonu si vybojovali šesté vítězství, když na domácí palubovce rozebrali Philadelphii 115:88. Pro hosty to byla již devátá porážka a s nelichotivou statistikou pouze jednoho vítězství, patří k nejhorším týmům letošního ročníku NBA.

Harden se s hráči 76ers moc nerozpakoval. Procházel obranou, jak chtěl, házel trojky jako na běžícím pásu a v první čtvrtině, kterou Houston ovládl 38:26, zaznamenal celkem 23 bodů.

Ve druhé čtvrtině tak mohli domácí trochu polevit, ale svého soupeře deklasovali opět ve třetí čtvrtině a konečné skóre 115:88 mluví za vše. Samotný Harden si připsal 33 bodů, sedm doskoků a devět asistencí.

Velice dobrou bilanci potvrdili hráči LA Clippers, kteří zničili bezmocný Brooklyn 127:95 a mohou se tak radovat už ze sedmého vítězství v řadě v letošním ročníku NBA.