Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.9. 2017 11:53
galerie nestyděla se

Hanbatý protest! Nahá fanynka narušila bitvu o mistrovství světa

Fotbalový zápas narušila polonahá fanynka
Zdroj: Profimedia

Svědky zajímavé scény byli diváci kvalifikačního utkání o světový šampionát mezi Ukrajinou a Tureckem. Boj o mistrovství totiž okořenila jedna z tureckých fanynek, která se vydala na hřiště poměrně nalehko. Na sobě měla kromě bot a ponožek už jen trenky a květinový věneček ve vlasech.

Ke všemu došlo vlastně ještě před úvodním hvizdem zápasu mezi Ukrajinou a Tureckem (2:0). Velmi spoře oděná tmavovláska se rozhodla ukázat divákům v Charkově své přednosti, místní pořadatelé pro to ale neměli příliš pochopení.
 

Žena chtěla svým činem dát najevo nesouhlas s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem, když svou hruď měla částečně zakrytou nápisem "Erdogan Killer", tedy "Vrah Erdogan".
 

14

GALERIE: Polonahá fanynka narušila zápas o mistrovství světa

Zdroj: Profimedia

Polonahá fanynka na fotbalovém zápase

Hodnocení:

Pořádkové služby na fotbalovém zápase ale s odvážnou fanynkou rázně zatočily. A jak je vidět, pětice mladíků se při transportu polonahé ženy náležitě bavila.
 

Otázka je, jak se bude bavit Světová fotbalová federace (FIFA) a posléze možná národní svazy zúčastněných reprezentací. Incident se totiž nejspíš neobejde bez postihu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hackeři vyloupili mobil Woodse a Vonnové. Našli tam nahé fotky!

msl TN.cz