Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2018
Motosport Odvrácená tvář hvězdy

Hamiltonova ex šokuje: Lewis je agresivní a vypráví odpornosti!

Lewis Hamilton
Zdroj: Profimedia / instagram

Nejdřív to vypadalo, jako velká láska, nakonec to skončilo, jako velké zklamání. Pilot formule 1 Lewis Hamilton a modelka Veronica Valleová už pár netvoří. Možná i proto byla šestadvacetiletá kráska v rozhovoru pro anglická média velmi upřímná. Na adresu Hamiltona pronesla pár šokujících slov.

Lewise Hamiltona mají mnozí sportovní fanoušci rádi. Vždyť je to na první pohled sympatický a stále se usmívající chlapík. Jenže podle jeho bývalé přítelkyně Veronici je to jen póza. Hamilton je prý v soukromí úplně jiný. „Rychle se dokáže naštvat a rozhodí ho prakticky i maličkost,“ svěřila se Valleová v rozhovoru pro The Sun.

 

 

Několikrát zmínila jeho doslova posedlost. Ta se týká toho, že Hamilton údajně nesnáší, když mu chodí někdo na jeho záchod. „Šílel, když pilot jeho soukromého tryskáče zašel na palubě na záchod. Kvůli tomu ho chtěl i vyhodit. Chtěl tím dát najevo ostatním, aby nepoužívali jeho toaletu,“ pokračovala Veronica. Hamilton ji samotnou prý seřval, když použila záchod v jeho domě v Monaku.

 

Britský závodník prý také veřejně lže a říká nechutné věci. „Přátelům vyprávěl, že mě vozí s sebou, aby si užil trojku společně s další dívkou. Já bych do toho ale nikdy nešla. Nebyl takový, jaký se mi ze začátku zdál,“ dodala.

lju TN.cz