Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.8. 2017 17:25
Útok na sportovce Pouze 18+

Hackeři vyloupili mobil Woodse a Vonnové. Našli tam nahé fotky!

Tiger Woods a Lindsey Vonnová
Zdroj: Profimedia / instagram
Tiger Woods a Lindsey Vonnová

Dříve to byla láska až za hrob, dnes už ale Tiger Woods a Lindsey Vonnová pár netvoří. Znovu k sobě však našli cestu a musí řešit velkou nepříjemnost. Hackeři se totiž vloupali do jejich mobilních telefonů a vykradli jim nahé fotky, které si mezi sebou posílali. Je to obrovský skandál, který už řeší celý svět.

Fotky se objevily i v zahraničních médiích, ale podle dostupných informací zahraničních novinářů musely být staženy na požadavek bývalého milostného páru. Na snímcích bylo Tigerovo i Lindsey přirození, vidět bylo zkrátka úplně všechno.

 Nahé fotky si navzájem prý posílali běžně. Golfista Tiger Woods, pro kterého je to další do sbírky skandálů, situaci začal okamžitě řešit. Žádá tvrdé tresty pro ty, kteří fotky z telefonů ukradli. Lindsey je také zdrcená. Fanoušci ji však znají ze sociálních sítí, kde přeci jen nějaké ty fotky alespoň v plavkách dříve zveřejnila...

 

111

GALERIE: Hackeři vyloupili mobil Woodse a Vonnové. Našli tam nahé fotky!

Zdroj: Profimedia

Lindsey Vonnová a Tiger Woods

Hodnocení:

 

Zatímco se u Lindsey Vonnové řešili spíše časté výměny partnerů, u Woodse šlo o kauzy, kde šlo o porušování zákona a nevěru.

 

 

Naposledy Woodse zadržela policie za volantem pod vlivem alkoholu a návykových látek. Toxikologická zpráva potvrdila, že Woods měl v těle dva léky proti bolesti, jeden proti nespavosti a další ke snížení úzkosti a navrch marihuanu.

lju TN.cz