Publikováno 16. 3. 2017
Očekávání Plno dětí

Gólman Neuvirth zbouchnul sestru Gudase. Co na to český ranař?

Radko Gudas se sestrou Karolínou a Michalem Neuvirthem
Zdroj: Profimedia

Česko bude mít další slavný hokejový rod. Obránce Radko Gudas bude zanedlouho tatínkem a k tomu navíc i strýčkem. Jeho sestra Karolína totiž očekává přírůstek s Michalem Neuvirthem, který je Gudasův spoluhráč z Philadelphie. Všichni jsou z přívalu těchto hezkých zpráv nadšeni.

O Radko Gudasovi se ví, že je to hokejový tvrďák, ostatně, tuto vlastnost sdělil po jeho otci Leovi. Jenže i takovýto pořízek může být někdy dojatý a teď pro to má velký důvod. Sám se už zanedlouho stane už dvojnásobným tatínkem, o chvíli později pak i strýčkem.

 


Jeho sestra Karolína totiž čeká dítě s Michalem Neuvirthem. "Je to zajímavé, co vám mám povídat. Ale jo, je to život a když si rozumí, tak jim do toho nebudu kecat. Neuva je v pohodě, ségra taky, takže to nějak víc neřeším. Jsem rád, že jsou oba šťastní," řekl Gudas pro iDnes.cz/Sport.

 


Gudas však ještě neví, jestli se mu narodí k dceři Leontýnce bratřík nebo sestřička. Stejně tak čeká i na to, jestli bude mít synovce nebo neteř. Nicméně se těší. "Začne chaos, ale těším se," dodal Gudas. Společně s Neuvirthem bydlí ve Philadelphii ve stejném domě a tak tam bude za pár měsíců pěkně veselo.

lju TN.cz