Publikováno 25. 3. 2017
NHL Hokejový večer

Gudas se porval, Neuvirth pustil jen jeden gól. Phila i tak prohrála!

Philadelphia Flyers
Zdroj: Profimedia

Jediný gól stačil Columbusu na to, aby porazil Philadelphii. Zápas to byl znovu specifičtější pro Jakuba Voráčka, který v dresu Blue Jackets načal kariéru v NHL a teď zase stál na druhé straně barikády. Do utkání zasáhl i Radko Gudas, který se popral. Prohře Flyers nezabránilo ani dvacet úspěšných zákroků Michala Neuvirtha.

Fotbalový výsledek 1:0, tak přesně s tím se museli smířit diváci, kteří navštívili utkání Columbusu s Philadelphií. O jedinou branku se postaral ve 14. minutě druhé třetiny Alexander Wennberg, který tečoval za Neuvirthova záda nahození Quinceyho.


Michal Neuvirth úspěšně pokryl celkem dvacet střel Columbusu a o to víc ho jistě mrzelo, že rozhodl jediný gól. Do zápasu zasáhl také Jakub Voráček a Radko Gudas. Druhý jmenovaný obdržel za bitku s Jennerem pětiminutový trest.


Vancouver si od druhé třetiny hlídal čtyřbrankové vedení. To nakonec ustrážil až do konce, přesto se Minnesota ještě v závěru zmohla na dva góly. Na ten první přihrával český útočník Martin Hanzal. Canucks nakonec vyhráli nad Wild 4:2.
 

lju TN.cz