Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.1. 2017 13:26
NEDAŘÍ SE MU Jak dlouho vydrží?

Guardiola pod tlakem médií. Nestačí na Premier League?

Pep Guardiola
Zdroj: profimedia.cz

Manchaster City je v krizi a jeho trenér Pep Guardiola se tím na veřejnosti nějak netají. Po dobrém startu prohrál jeho tým čtyři z posledních osmi zápasů. Jaké má pro to Guardiola vysvětlení?

Těsně za polovinou sezony patří Manchesteru City v tabulce Premier League až páté místo se ztrátou desíti bodů na vedoucí Chelsea. V posledním zápase City padli na hřišti Evertonu dokocne 0:4. Španělský coach Pep Guardiola je tak v posledních týdnech pod masivním tlakem britských médii.

Nervozita je evidentní hlavně v pozápasových rozhovorech. Ty jsou anglickými fanoušky hojně sledované a v poslední době nad Španělovým projevem všichni nevěřícně kroutí hlavou. Povyk vzbudil hlavně jeho rozhovor po těsném vítězství proti Burnley, kdy reagoval na každou z položených otázek neskutečně podrážděně.

 

Pod Guardiolou se poprvé v kariéře kýve trenérská židle, a na podobnou situaci zřejmě není zvyklý. "Mí hráči jsou fantastičtí a měli byste pro ně mít více respektu. Možná že já jsem ten, kdo není pro Premier League dost dobrý," konstatoval naposledy pro britský deník MetroUK. To před dnešním šlágrem 22. kola proti druhému Tottenhamu nezní zrovna povzbudivě...
 

RM TN.cz