Publikováno 5. 8. 2017
NHL Nový set

Gólmani v NHL vyhlížejí sezonu: Jejich nové výstroje! FOTO

Marc-Andre Fleury
Zdroj: Profimedia
Marc-Andre Fleury

Určitá skupina hokejových fanoušků má jednu specifickou zálibu. Tou jsou výstroje brankářů, které mohou být díky fantazii výrobců a požadavků samotných gólmanů někdy pořádně zajímavé. Letos ohromí Henrik Lundqvist, jehož set je opravdu parádní. Líbit se vám však budou i jiné.

Říká se "to nejlepší na konec," ale my tím nejlepším začneme. Legendární gólman New York Rangers Henrik Lundqvist před pár dny zveřejnil své betony na sezonu 2017/2018 a jsou opravdu úchvatné. Hlavním prvkem je Socha Svobody, která má v pozadí hlavní dominanty města.

 

Henrik Lundqvist
Zdroj: Facebook/Profimedia Henrik Lundqvist

 

Na nové angažmá se připravuje i Marc-Andre Fleury, který přestoupil z Pittsburghu do nově vzniklého Vegas. S tím je spojena i změn a klubových barev a tedy i výstroje. Marc zatím představil svou masku.

 

Marc-Andre Fleury
Zdroj: facebook Marc-Andre Fleury

 

A když už jsme u té gólmanské výstroje, před pár dny se stala hitem sociálních sítí ta, kterou si můžete prohlédnout na obrázku níže. Ihned začali fanoušci diskutovat o tom, jestli je v rámci pravidel v pořádku tato výstroj, jelikož opticky splývá s brankou. Nutno podotknout, že tato výstroj neslouží žádnému profi brankáři. Alespoň zatím.

 

Gólman
Zdroj: facebook

 

Anketa

Mohli by brankáři podle vás používat výstroj, která splývá s brankou?

Hlasovalo 72 lidí.

lju TN.cz