Publikováno 21. 5. 2018
nba finále západní konference

Golden State znemožnili Houston! Sérii vedou 2:1 na zápasy

Steph Curry

Basketbalisté Golden State po další výhře nad Houstonem vedou ve finále Západní konference už 2:1 na zápasy. Parta okolo Stephena Curryho doslova deklasovala supeře a zvítězila 126:85. Jednačtyřicetibodový rozdíl ve skóre ve vyřazovacích bojích je novým klubovým rekordem Warriors!

V první čtvrtině ještě nic nenasvědčovalo tomu, že by měl zápas skončit tak výrazným rozdílem.

Ve druhém poločase ale za to Warriors vzali a vypracovali si dvouciferný náskok. Curry zaznamenal 35 bodů, Durant přidal 25 a Houston absolutně nestíhal.

Stephen Curry a jeho představení proti Houstonu VIDEO:

Hostující Harden byl rád za 20 bodů a jen nevěřícně přihlížel, jak domácí ovládají celou palubovku.

"V útoku jsme nenašli žádnou zbraň a oni toho dokázali využít," řekl zklamaně Harden.