Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2017 23:53
nova sport premier league darts

V glasgowském kotli to vřelo! Wright i Anderson soupeře přehráli

Peter Wright
Zdroj: Profimedia

Parádní podívanou připravili fanouškům šipek v Glasgow domácí borci. Jak Peter Wright, tak Gary Anderson totiž své zápasy ovládli a připsali si do tabulky Premier League vítězství. Po odmlce způsobené zdravotními potížemi se k terčům znovu postavil Michael van Gerwen. Jak jeho návrat dopadl?

Prostovlasý Nizozemec si ale na svůj zápas proti Kimu Huybrechtsovi ještě musel počkat. Na úvod se totiž k terči dostali Adrian Lewis a Phil Taylor. Právě druhý jmenovaný spolu s Peterem Wrightem byl po pěti kolech na čele letošního ročníku Premier League, naopak Lewis se nacházel spolu s oběma nováčky ve spodních patrech, ale právě to je na šipkách kouzelné. Nikdo nemá nic dopředu jisté.

Zpočátku to byla vyrovnaná bitva, na jejímž úvodu se oba soupeři navzájem brejkli a získali po bodu. Nerozhodný stav vydržel až do sedmého legu, ten vyhrál při svém podání Lewis, Taylorovi se následně nedařilo při zavírání, čehož dokázal soupeř využít a šel do vedení 5:3. A náskok už nepustil, vyhrál 7:4 a připsal si důležité body.

msl TN.cz