Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 8. 2017
mají talent potomci slavného otce

Jsou po "Schumim": Gina má titul z MS, Mick pojede v tátově voze!

Gina Schumacher
Zdroj: Profimedia

Velké poctě se dostane Micku Schumacherovi, synovi slavného automobilového závodníka Michaela Schumachera. Už za pár dní se totiž sveze v jednom z vozů, v nichž jeho otec sklízel úspěchy.

Že je Michael Schumacher legenda automobilového sportu, je známá věc. Velkých úspěchů ale dosahují i jeho děti. Gina a Mick plní stránky novin především v posledních dnech.
Dvacetiletá dcera sedminásobného světového šampióna si sice nezvolila žádný z motoristických sportů, silné koně však přesto osedlává. Čerstvě se dokonce ve Švýcarsku stala mistryní světa v reiningu, tedy jízdě na koni v západním stylu.
 

 

To Mick se vyloženě "potatil". Stejně jako jeho otec se stal automobilovým závodníkem, jezdí už sedm roků a pomalu, ale jistě jeho kariéra stoupá. Za pár dní se mu navíc dostane velké pocty, když se při příležitosti výročí otcova prvního velkého vítězství na okruhu sveze v legendárním voze Benetton, v němž Michael Schumacher před třiadvaceti lety získal svůj premiérový titul mistra světa.

Mick Schumacher
Zdroj: profimedia.cz


Bohužel u těchto úspěchů svých dětí tatínek Michael nemůže být. V prosinci 2013 vážně havaroval na lyžích a jeho rekonvalescence probíhá dodnes, a to v naprostém utajení.

TN.cz