Publikováno 13. 1. 2018
fotbal bundesliga

Gebre Selassie zařídil gólem Brémám remízu s Hoffenheimem!

Theodor Gebre Selassie

Český fotbalový reprezentant Theodor Gebre Selassie se bundesligovém zápase pomohl Werderu Brémy k remíze 1:1 s Hoffenheimem. Jedenatřicetiletý obránce se prosadil podruhé v sezoně.

Brémy prohrávaly od prvního poločasu, když dalšího českého hráče brankáře Jiřího Pavlenku překonal Benjamin Hübner.

V druhém poločase se ale po rohovém kopu nejlépe zorientoval Gebre Selassie a trefil se do soupeřovi branky.

Brémy jsou však i po remíze stále na hranici sestupu. Od příček, které by jim zajistily záchranu je dělí jediný bod.

Hoffenheim, za který odehrál celý zápas obránce Pavel Kadeřábek, sice po třech porážkách za sebou konečně bodoval, avšak promarnil možnost posunout se v neúplné tabulce na třetí místo.