Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 4. 2018
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

Autogramiáda se konala v Paláci knih Luxor, kam za českou biatlonistkou dorazily stovky lidí. Gabriela Koukalová si z davu vybrala náhodně malou fanynku, se kterou knihu oficiálně uvedla do obchodních řetězců. Jen té poskytla držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády věnování. Na ostatní už tolik času neměla a tak se jen rychle podepisovala.

 

110

GALERIE: Autogramiáda Gabriely Koukalové

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10

Hodnocení:

 

Kdyby ve zpovědi šlo jen o sportovní výsledky a dojmy ze závodů, asi by se o knize naší nejúspěšnější biatlonistky moc nemluvilo. Jenže publikace je plná věcí, které některým lidem z Gabrielina okolí zrovna moc nelichotí.

 

 

Ozval se už její mládežnický trenér Jindřich Šikola, kterému Koukalová přičítá podíl na tom, že právě kvůli němu začala mít problémy s příjmem potravy.

 

 

"Zasedl si na mě tak, že mi na přípravě ve Švédsku hodil jídlo do záchodu. Jindy mě stavěl před zrcadlo, abych se na sebe podívala, jak jsem odporná, nechutná a tlustá." napsala o něm například Koukalová.

 

16

GALERIE: Gabriela Koukalová trpěla anorexií

Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová

Hodnocení:

 

V knize je ale i spousta dalších pikantních pasáží z osobního života, kde Koukalová odhaluje také zážitky z mimo biatlonového prostředí.

TN.cz