Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 09:55
Biatlon Jiné starosti

Koukalové jediné přání? Ať se uzdraví její vážně nemocná sestra!

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová

Národ ji miluje, fandí a má proč. Biatlonistka Gabriela Koukalová je známá svou mírumilovnou povahou, pro každého by se rozdala. Jenže i ona má své problémy a svěřila se s nimi při biatlonovém galavečeru, na kterém obhájila titul nejlepší české biatlonistky. Její jediné přání je, aby se uzdravila její vážně nemocná sestra.

Když si přišla Gabriela Koukalová pro cenu za nejlepší českou biatlonistku, doprovodný program, který moderátor Jakub Kohák pojal srandovně, spíše diváky dojal. Otázka zněla, co by si Gabča přála v blízké budoucnosti nejvíce. I když otázka narážela na otěhotnění, Koukalová úplně otočila.

 Mnoho fanoušků se shodne, že když poprosí Gabrielu Koukalovou o fotku, podpis a tak dále, biatlonistka ochotně splní všem přání, často ještě popřeje hodně štěstí, zdraví a myslí to opravdu upřímně. Teď fanoušci přejí naopak Gabriele, aby byla velmi silná. "Není to úplně veselý téma. Chtěla bych napomoci sestře, která je hrozně vážně nemocná," řekla smutně Koukalová.Každý z nás teď jistě drží Gabče palce, aby dopadlo všechno dobře a aby dál měla důvod ke svému typickému úsměvu na tváři.

lju TN.cz
Reklama

 

Reklama