Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2017 10:59
srovnání přibral slušně

Furyho proměna: Tenhle tlouštík chce porazit šampiona Joshuu?!

Tyson Fury a Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia

Největší boxerská show letošního roku už je minulostí a dokonce i reakce na novopečeného krále těžké váhy už pomalu utichly. O čem se ale stále mluví, je avizovaný souboj mezi Anthony Joshuou a bývalým šampionem Tysonem Furym, kterému byly tituly odebrány za pozitivní dopingový nález. Fury se nechal několikrát slyšet, že se zahájil přípravu, aby Joshuu porazil. Jenže při pohledu na něj se nelze ubránit dojmu, že se nejspíš jednalo pouze o špatný vtip.

Poražený Kličko si líže rány, světový šampion Joshua kupuje dárky své mámě, ale zhrzený Fury se prý už připravuje, až si tituly vezme zpátky.
 


 

Alespoň se tedy tak prezentuje na sociálních sítích, kde často postuje videa a fotky z tělocvičny, nebo venku při běhání. Vše samozřejmě doprovází výhružnými komentáři na Joshuovu adresu.
 


 

"Já ho porazím klidně s jednou rukou za zády," vychloubá se například Fury, který si libuje v internetovém pošťuchování. Ovšem stačí se podívat, jak vlastně bývalý šampion a tlučhuba teď vypadá. Podle britských webů mohl během své nucené pauzy přibrat až neuvěřitelných 40 kilo! 

Tyson Fury
Zdroj: Profimedia Forma je Furymu hodně vzdálená.

Pravda, pokud Furyho antidopingová komise omilostní a jeho trest vyprší, mohl by se do ringu vrátit už letos, ale upřímně řečeno, co by tam asi tak v tomhle stavu dělal?

Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia Tady je šampion Joshua.

Ostatně posuďte sami, jesli takto vypadá boxer, který může byť jen pomýšlet na to, že by Joshuu porazil.

mm TN.cz